4-kanałowy mikser audio

Charakterystyka: Mikser sterowany z komputera przez port szeregowy. Nie jest wymagana żadna rozbudowa sprzętowa komputera, ani specjalistyczne oprogramowanie! Wystarcza systemowa komenda COPY! Urządzenie będzie wyposażone w opcjonalny interfejs MIDI i będzie rozpoznawało komendy MIDI co umożliwia sterowanie urządzeniem z programów sekwencerów. Specjalne wejście Amiga audio umożliwia zmniejszenie tzw. bazy stereo w zakresie od 0-100%. Zastosowanie układów TDA8425 zapewnia wysoką (HI-FI) jakość dźwięku..W każdym kanale można regulować głośność (od -64 do +6 dB z krokiem 2dB i wyciszenie >80dB), tony niskie (-12 do +15 dB, krok 3dB), tony wysokie (-12 do +12dB, krok 3dB) i balans. Ponadto każdy z kanałów może pracować w jednym z czterech trybów: liniowe stereo, pseudo stereo, przestrzenne stereo lub wymuszone mono. Dodatkowe funkcje mikrokontrolera, umożliwiają włączenie każdemu z kanałów, fizjologicznej regulacji głośności. Dzięki nietypowej konstrukcji portu szeregowego (idea zbliżona do RS-485) możliwe jest podłączenie wielu urządzeń ze sobą (np AV-Selektor, Programator EPROM, Symulator Eprom i inne). Mikser posiada wbudowany układ nadajnika podczerwieni (RC-5), dzięki czemu może sterować magnetowidem, tunerem satelitarnym, magnetofonem, odtwarzaczem CD, itp. Program rozpoznaje rozkazy takie jak PLAY, STOP, itp. Jeśli jednak sterowane urządzenie posiada niestandardowe rozkazy można użyć poleceń w kodzie szesnastkowym (do dokumentacji dołączono tablice kodów). Na płycie zamontowano gniazdo EXT AUDIO, które umożliwia rozbudowę miksera do 16 kanałów.

    Komputery:       Amiga, C-64, PC, MAC
    Wymagania:       Port szeregowy
    Rodzaj płytki:     jednostronna
    Obudowa:        KM60 (matalizowana od wewnątrz)
    Zasilanie:       zasilacz niestabilizowany (np. ZN12V/0.50A)
    Pasmo przenoszenia:   20Hz-20KHz

Opcjonalnie można dodać wskaźnik wysterowania i wzmacniacz słuchawkowy z podsłuchem poszczególnych kanałów lub ich sumy.

UWAGA!
O pojawieniu się urządzenia w sprzedaży zadecyduje liczba chętnych. Jeśli deklarujesz chęć nabycia urządzenia napisz wypełnij i wyślij formularz